• Tisztelt szülők, iskolabarátok!

Köszönetünket fejezzük ki mindazoknak, akik a 2023 évi adójuk 2%-át a mi intézményünk mellett működő szülői szövetségnek adományozták, illetve mindenkinek, aki még a rendelkezésre álló határidőn belül, április 30-ig így szándékozik tenni.

Kérjük, ne feledkezzenek meg a Becsületbeli nyilatkozat eljuttatásáról az iskola titkárságára, ennek alapján kerül a pénz a központi szülői szövetségtől hozzánk, akár adóbevallást adtak le az adóhivatalba, akár a munkaadó végezte az adóelszámolást.

Rövid segítség, összefoglaló a leadandó dokumentumokhoz:

1. „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov...“ – ilyen dokumentumot a munkaadótól kell igényelni, formailag eltérhet az általunk közzétett formától és ezt kell csatolni az adóhivatalba leadandó „Vyhlásenie o poukázani zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“- hoz a 2. pont szerint.

2. „Vyhlásenie o poukázaní zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby“ – ezt a dokumentumot kell kitölteni és eljuttatni az adóhivatalba Komáromba, nem kell személyesen, bárki leadhatja, ill. postázható is a következő címre: Daňový úrad Nitra – pobočka Komárno, Dunajské nábrežie 11, 945 01 Komárno. Személyes kézbesítés, ill. postára adás utolsó napja 2024. április 30.

3. Becsületbeli nyilatkozat – iskola titkárságára kérjük leadni a „Vyhlásenie...“ adóhivatalba való leadása után.

Kérdés esetén forduljanak bizalommal az osztályfőnökhöz, ill. a titkárságra.