• Az állam által támogatott programok:

Természetiskola az alsótagozatos diákok természetiskola programjához 100,- € értékű támogatást  ad az állam minden gyermek részére egyszer a négy év alatt.

Síkirándulás – a felsőtagozatos diákok síkirándulásához  150,- € értékű támogatást kapnak azon diákok, aki részt vesznek a síkiránduláson. A támogatás szintén egyszeri alkalommal vehető igénybe.

Utazási hozzájárulás - hozzájárulás azon diákok utazásához, akik olyan településről látogatják intézményünket, ahol nincs általános iskola.

Gyümölcs és zöldségprogram – támogatottan jutnak hozzá az iskola diákjai friss gyümölcshöz, illetve gyümölcs- és zöldséglevekhez.

Tejprogram– támogatottan jutnak hozzá az iskola diákjai tejhez illetve tejtermékekhez.

Szakköri tevékenység – az állam támogatja az intézmények szakköri tevékenységét. Ez iskolai programon kívüli tevékenység, amely szolgálhat tehetséggondozást, felzárkóztatást, szórakozást és sportolási lehetőséget is nyújthat.

Étkezési támogatás – az általános iskola diákjainak nyújt étkezési hozzájárulást az ebédekhez.