Nevelő

Nevem Gőgh Henriett. 1985-ben végeztem  Gyallán és Léván, mint óvónő és nevelőnő.  Érsekújvárból 31 évvel ezelőtt jöttem férjhez Gútára, ma is itt élek boldog házasságban. Az évek alatt sok tapasztalatra tettem szert, hisz dolgoztam óvodásokkal, kisiskolásokkal, nehezen kezelhető és  sérült gyerekekkel, tanítottam több évet  összevont  osztályú iskolában. A Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpontban immár 10. éve dolgozom, mint nevelőnő. Mindig fontos volt számomra a tiszteletre, hitre, szeretetre nevelés.

Érdekel  a gyermekpszichológia, a sajátos nevelést igénylő gyermekek világa, a tehetségek felkutatása és segítése.  15 évet foglalkoztam menedzseléssel, rendezvények szervezésével. 2010 óta alelnöknője vagyok a COOLCLUB  SLOVAKIA polgári társulásnak, melynek elsődleges célkitűzései közé tartozik a fiatal tehetségek felkutatása és támogatása, és hosszú távú aktív tevékenységre  való ösztönzése.    Fő projektünk a "TAT- vagyis a TEHETSÉG A TÉT" elnevezésű projekt. Ez idő alatt 5 járás, 35 településéről 250 fiatal tehetséget sikerült bevonni,  95 versenyfellépésre. Sokan közülük a mai napig  aktívan kiveszik részüket falujuk kulturális életéből. Célom  minél kisebb kortól megszerettetni a kultúrát, a következetes, rendszeres munkát, hisz így  lesznek majd fiataljainkból céltudatos, anyanyelvüket szerető és ápoló felnőttek.